Zprávy z činnosti našich oddílů

Pozvánka na výpravu Jilmu \\\"Kolovka\\\" 11.-12.9.2010

Pozvánka na výpravu Jilmu 11.-12.9.2010 – „Kolovka“
Pojedeme na kole z Palmovky do Nymburka. Sraz bude v 7:45 na Palmovce u synagogy, tam nasedneme na kola, vyjedeme z Prahy, dojedeme k Labi a podél něho až do Nymburka. V okolí přespíme a druhý den místo kola vezmeme in-line brusle a pojedeme po cyklostezce opět podél Labe do Poděbrad a podle sil i dále, možná až do Libice nad Cidlinou. Výprava to bude opravdu nenáročná, celá sobotní i nedělní trasa povede po rovině, žádné kopce, takže mohou opravdu jet všichni.
S sebou: kolo v dobrém stavu, kolečkové brusle, celta, spacák, igelit, pláštěnka, vhodné oblečení a obuv, čepice, nůž, sirky, ešus,baterka,  cca 150 Kč na jízdné. Jilmáci navíc zpěvník, uzlovačku, KPZ, BPP, zelenou košili.
Věci zabalit do batohu, na kole nemusí být nosič, doprovodné vozidlo poveze všechny věci (i brusle) a bude možnost si na každé přestávce vzít potřebné věci. Na záda doporučujeme malý batoh a do něj případně jídlo a pití. Doprovodné vozidlo bude přistaveno v sobotu na srazu.Pokud nemáte in –line brusle nevadí, trasu v neděli je možné jet i na kole.
Návrat bude vlakem v 16:54 z Poděbrad, příjezd na Praha hl.n. v 17:47, tj. cca 18:15 na Palmovku

Za Jilm   František Juhász „Franta“( 720110250)

Informace se týká oddílů: VEVERKY a JILM
Vložil Jakoubek Vít dne 03.09.2010